Ogłoszenie

Oficjalny Projekt : Harry Potter OTS MMORPG!! Jeśli wiesz że pomożesz,pisz na PW do adminów!!

#1 2009-01-29 16:28:22

Karas93

http://img102.imageshack.us/img102/9441/adminuj1.png                []D [] []V[] []D

2584099
Call me!
Skąd: Powiat Gibon
Zarejestrowany: 2009-01-11
Posty: 45
Punktów :   
Wiek: 16
WWW

Co dzieje się z aktorami Power Rangers?

http://bi.gazeta.pl/im/9/4471/z4471459X.jpg
Pamiętacie ''Power Rangers''? Drewniane dialogi, rekwizyty rodem z bazaru odpustowego i ''oszałamiające'' efekty specjalne. Mimo to wielu z nas w dzieciństwie oglądało tę serię z wypiekami na twarzy. Wydawałoby się, że dla aktorów z serialu była to jednorazowa przygoda z aktorstwem i więcej przed kamerami ich nie zobaczymy. Jednak wielu z nich zdążyło wypromować się i nadal istnieją w światku showbiznesu. Jak teraz wyglądają i co robią?


Kod:

RÓŻOWA WOJOWNICZKA (KIMBERLY HART) - AMY JO JOHNSON:

http://bi.gazeta.pl/im/9/4471/z4471389O.jpg

Amy to przedsiębiorcza dziewczyna. Była najdłużej występującą wojowniczką w serialu. Po zakończeniu produkcji ''Power Rangers'' radziła sobie całkiem nieźle: od występów w serialach ''Felicity'' i ''Babski oddział'', po role w filmach pełnometrażowych jak ''Cena doskonałości'' czy ''Could Hearts'' oraz podkładanie głosu tu i ówdzie. Kto pamięta jej akrobacje w roli Różowej wojowniczki, tego nie zdziwi, że zagrała gimnastyczkę w filmie ''Cena doskonałości''. Poza tym gra na gitarze i śpiewa w zespole Valhalla.

Kod:

CZERWONY WOJOWNIK (JASON SCOTT LEE) - AUSTIN ST. JOHN:

http://bi.gazeta.pl/im/7/4471/z4471397O.jpg

Zajął pierwsze miejsce w rankingu stacji ABC na najlepszego Czerwonego Wojownika (a było ich łącznie 23), ale kariery aktorskiej nie udało mu się zrobić. Poza ''Power Rangers'' zagrał jeszcze policyjnego detektywa w ''Expose'' oraz wystąpił w filmie dokumentalnym o gwiazdach uczących się wschodnich sztuk walk. Austin zaczął trenować je już w wieku 5 lat. Ma czarny pas drugiego stopnia w Tae-Kwon Do, czarny pas pierwszego stopnia w Judo, a także trenuje boks tajski, Shenkito i Kenpo. Porzucił aktorstwo i obecnie pracuje jako sanitariusz.

Kod:

ZIELONY/BIAŁY WOJOWNIK (TOMMY OLIVER) - JASON DAVID FRANK:

http://bi.gazeta.pl/im/9/4471/z4471409O.jpg

Dla wielu młodych dziewcząt był pierwszym obiektem westchnień. Jason wciąż jest niezłym przystojniakiem, w dodatku dwukrotnie żonatym i z piątką dzieci. Był najdłużej występującym wojownikiem w ''Power Rangers''. Łącznie wystąpił w 242 odcinkach, zakładając kolejno kostium Zielonego, Białego, Czerwonego i Czarnego Wojownika. Podobnie jak Austin, od dziecka interesował się wschodnimi sztukami walk i odnosi liczne sukcesy na tym polu. Trenować zaczął już w wieku 4 lat, a mając 12 lat uczył inne dzieci. Po przekroczeniu pełnoletniości wraz z przyjacielem kupił szkołę, opracowując własny styl Karate znany jako ''Toso Kune Do''. Obecnie posiada własne dojo Rising Sun Karate, gdzie wraz z żoną uczy karate i kick-boxingu. Oprócz gościnnych występów w różnych filmach możemy zobaczyć go w najnowszym filmie akcji ''Fall Guy: The John Stewart Story''.

http://bi.gazeta.pl/im/5/4471/z4471415O.jpgKod:

ŻÓŁTA WOJOWNICZKA (TRINI KWAN) - THUY TRANG:

http://bi.gazeta.pl/im/0/4471/z4471420O.jpg

Mamy smutną wiadomość: Thuy Trang zginęła w wypadku samochodowym w 2001 roku. Miała wówczas zaledwie 27 lat i rozwijającą się karierę aktorską przed sobą. Jako dziecko wraz z rodziną uciekła z Wietnamu do Stanów Zjednoczonych (ukryli się w ładowni statku). Mówiła płynnie w wielu językach: wietnamskim, angielskim, chińskim i francuskim. Na planie ''Power Rangers'' spędziła tylko rok, a następnie postanowiła poświęcić się innym produkcjom (zastąpiła ją Karan Ashley). Zagrała w filmach ''Szklanką po łapkach'' i ''Kruk 2: Miasto Aniołów''. Jej pamięci poświęcono odcinek ''Circuit Unsure'' w ''Power Rangers: Time Force''.

Kod:

CZARNY WOJOWNIK (ZACK TAYLOR) - WALTER JONES:

http://bi.gazeta.pl/im/1/4471/z4471421O.jpg

Pojawił się w wielu serialach (głównie epizodycznie): ''Sabrina - nastoletnia czarownica'', ''Dom śmierci'', ''Strefa Zagrożenia'', ''Buffy: Postrach wampirów'' i wielu innych. Zagrał także w takich filmach jak ''Płatny morderca'', ''Bunt'' oraz ''American Gun''. Podkładał głos w grze ''Freedom Fighters''. Obecnie możemy zobaczyć go jako instruktora salsy w programie ''Age of Love''.

Kod:

NIEBIESKI WOJOWNIK (BILLY CRANSTON) - DAVID YOST:

http://bi.gazeta.pl/im/4/4471/z4471424O.jpg

Choć w ''Power Rangers'' robił za głównego myśliciela i uwielbia czytać książki, jego największym talentem jest gimnastyka. David ma na swoim koncie wygrane w wielu zawodach gimnastycznych. Z kostiumem wojownika pożegnał się wraz z końcem sezonu ''Power Rangers: Zeo'', gdyż nie był zadowolony z wynagrodzenia (jego postać pojawiała się coraz rzadziej). Potem dostał epizodyczną rolę w filmie ''Ladykiller'' i zagrał fotografa Playboya w ''After Diff'rent Strokes: When the Laughter Stopped''. Następnie próbował sił jako producent przy mało znanych serialach (jak ''Alien Hunter'' czy ''Temptation Island'') i zajmował się sprzedażą licencji w Pioneer Entertainment. W 2002 roku zagrał w sztuce ''Fallen Guardian Angels'', w której sześciu bohaterów zmaga się z AIDS (zyski przekazano następnie na szpital dla dzieci cierpiących na tą chorobę). Obecnie Davidowi marzy się powrót do występów na ekranie.

Kod:

FARKUS ''MIĘŚNIAK'' BULKMEIER - PAUL SCHRIER:

http://bi.gazeta.pl/im/8/4471/z4471428O.jpg

Paul na planie ''Power Rangers'' nie tylko grał Mięśniaka: wyreżyserował także kilka odcinków serialu, 16 epizodów anime ''Hello Kitty'' oraz krótki film ''An Easy Thing''. Jest wielkim fanem serii ''Robotech'' i podkładał głos jako Cain Carter (Saber) w anime ''Teknoman'', 'Eagle Riders'' oraz ''Daigunder''. Paul w czerwcu tego roku pojawił się na Power Morphicon, czyli pierwszym konwencie dla wielbicieli ''Power Rangers''. Jego żoną jest Carissa Hernandez, profesjonalna tancerka flamenco, próbująca trochę sił w aktorstwie (zagrała epizodycznie w ''V.I.P.'' i ''Star Trek: Voyager'').

http://bi.gazeta.pl/im/9/4471/z4471429O.jpgKod:

EUGENE ''CZACHA'' SKULLOVITCH - JASON NARVY:

http://bi.gazeta.pl/im/1/4471/z4471431O.jpg

Jako Czacha był najdłużej występującym bohaterem w ''Power Rangers'', a Paul znalazł się zaraz za nim (żaden odtwórca wojownika nie grał aż tak długo, jak ta dwójka). Jason porzucił plan filmowy, by zająć się swoją edukacją. Obecnie gra w teatrze i jest nauczycielem wstępu do aktorstwa. Poza ''Power Rangers'' wystąpił tylko w filmie ''Wicked Game'' i podkładał głos w serialu ''Zamaskowany jeździec''. Jason i Paul są dobrymi przyjaciółmi nie tylko w ''Power Rangers'', ale także w rzeczywistości i obydwaj świetnie bawili się na konwencie Power Morphicon.

Offline

 

#2 2009-01-29 17:18:26

Kimlorek

http://images45.fotosik.pl/54/b21056bda5298707.png

11616867
Skąd: Przed Komputerem
Zarejestrowany: 2009-01-29
Posty: 32
Punktów :   -2 
Ostrzeżenia: 2 Zmień podpis za duży
Wiek: mhm...23
WWW

Re: Co dzieje się z aktorami Power Rangers?

aż się wzruszyłem i jeszcze ta wiadomość o śmierci pamiętam te czasy gdy oglądałem cały czas pałer rendżers i po tym filmie miałem 17 razy rękę złamaną bo próbowałem ich naśladować:[ no ale cóż trzeba żyć dalej:)


Counter Strike Fan; ]
http://www.gry-online.pl/.%5CGaleria%5CHtml%5CPoradniki%5C257570843.jpg
/Zmień sygnaturę ta jest zbyt duża xP.Pozdrawiam Saller

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
zludzenia optyczne kobieta opoowiadania mam www.bloodcraft.pun.pl po wymianie szyby zszedł lakier maski trollfaces